ТМ Ранкова Роса (Дніпропетровська обл) вода

Сертифікації якості:
Да
Відкритість інформації виробництва:
Да
Да
Відкритий мінеральний склад:
Нет
Нет
Середній рейтинг:
0
Кількість відгуків:
0

Телефон: +38 068 8702505

Адреса: Днепр, ул. Макарова, 8д

Адреса на карті:

Компанія «АКВАПЛАСТ» є одним із провідних та найбільших виробників бутильованої води та напоїв в Україні. Наше виробництво характеризується наявністю унікального комплексу цеху водопідготовки, постійним впровадженням новітніх технічних рішень та використанням багатоступінчастої системи очищення води, що дозволяє зберегти всі корисні природні властивості води та забезпечити харчову безпеку. На нашому підприємстві впроваджено систему управління безпекою харчових продуктів (НАССР) згідно з ДСТУ ISO 22000:2019 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».

Завдяки постійному моніторингу якості води перед розливом та вже готової продукції, наша вода відрізняється високою стабільністю хімічного складу та бактеріологічною безпекою. Миття, розлив, укупор бутлів 18,9л проводиться на автоматичній лінії провідного європейського виробника R.Bardi, що виключає контакт води та виробничого персоналу. Під час очищення води «Утренняя роса» використовується технологія ультрафільтрації компанії INGE Gmbh (Німеччина). Знезараження ультрафіолетом відповідає стандарту NSF/ANSI 55: Ultraviolet Microbiological Water Treatment Systems.

Систематичний контроль якості продукції, що використовується, сировини, удосконалення технологічного процесу, безпечні пакувальні матеріали, складські приміщення, оснащені відповідно до санітарно-гігієнічних норм, постійне розширення асортименту – все це забезпечує отримання води та напоїв високої якості, що відповідають сучасним смакам та вимогам покупців.