ТМ Царичанська (Дніпропетровська обл) вода

Сертифікації якості:
Нет
Відкритість інформації виробництва:
Нет
Нет
Відкритий мінеральний склад:
Да
Да
Середній рейтинг:
0
Кількість відгуків:
0

Телефон: +38 068 8702505

Адреса: Львів, вул. Шевченка, 317б

Адреса на карті:

Мінеральна лікувально-столова вода «Царичанська» видобувається і розливається в екологічно чистому регіоні – в селищі міського типу Царичанка Дніпропетровської області на виробничих потужностях ПАТ «Царичанський завод мінеральної води».

Вода «Царичанська» видобувається зі свердловини глибиною 116 м, безпосередньо на території заводу. Від свердловини і до лінії розливу вода проходить відстань всього в кілька десятків метрів, це забезпечує найвищу якість води.

Якість води «Царичанська» підтверджено Одеським НДІ медичної реабілітації та курортології, також вода сертифікована Дніпропетровським ДЦСМС. На заводі працює сучасна акредитована лабораторія, тому первинна вода і готова продукція проходять систематичний лабораторний контроль. Всі партії продукції після контролю отримують якісне посвідчення.

Будівництво цеху по виробництву безалкогольних напоїв на Царичанському заводі продтоварів було запущено на початку 70-х років. У 1972 була введена в експлуатацію лінія розливу безалкогольних напоїв і мінеральної води.

З 1977 року попит на мінеральну воду «Царичанська» активно зростає. І цех тепер випускає тільки мінеральну воду в пляшках об’ємом 0,5 л., 16,5 мільйона пляшок лікувальної води в рік.

Для забезпечення споживачів якісною водою для щоденного вживання та приготування їжі підприємство в 1999 році виводить на ринок новий продукт – негазовану лікувально-столову мінеральну воду в ПЕТ-упаковці об’ємом 5 літрів. У 2000 році завод починає випуск слабогазованої води.
На сьогоднішній день в асортиментному ряді мінеральної води «Царичанська» 14 позицій.

Вода “Царичанська” – це хлоридная гідрокарбонатно-хлоридна натрієва лікувально-столова мінеральна вода. До її складу входять залізо, йод, кальцій, натрій, калій, кремній, фтор, марганець, бром.

Вода солонувата на смак, безбарвна і прозора, по кислотності нейтральна. Вода повністю вільна від нітратів, нітритів, радіонуклідів та інших шкідливих речовин, має невисоку мінералізацію. Вода «Царичанська» рекомендована людям різного віку і стану здоров’я. Вона зміцнює імунітет, а також сприяє виведенню рідіонуклідов з організму. У лікувальних цілях вода “Царичанська” рекомендована:
при хронічних гастритах з нормальною та пониженою секретною функцією шлунка; при хронічному коліті та ентероколітах;
при хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів; при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів;
при панкреатитах й пієлонефритах.

Вода “Царичанська” протипоказана при таких захворюваннях:
холангіти; гострий холецистит; хронічні ентерити й коліти в стадії загострення важкої форми; злоякісні новоутворення органів травлення.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Рейтинг
Average rating:  
 0 reviews