ТМ Природне Джерело (Київська обл) вода

Сертифікації якості:
Нет
Відкритість інформації виробництва:
Нет
Нет
Відкритий мінеральний склад:
Нет
Нет
Середній рейтинг:
3.8
Кількість відгуків:
38

Телефон: +38 068 8702505

Адреса: Киев, Спортивная пл., 3

Адреса на карті:

Питна артезіанська вода «Природне джерело» рекомендується для щоденного вживання. Вона володіє унікальним поєднанням солей і мінералів, впізнаваним смаком, чудово освіжає і тонізує.
Вода «Природне джерело» видобувається з артезіанських свердловин на глибині 132 метри. Свердловини розташовані в екологічно чистому регіоні Черкаської області. А завод з виробництва води знаходиться в місті Жашків. Підприємство оснащене сучасним технологічним обладнанням.
Артезіанські свердловини, з яких видобувається вода «Природне джерело», досягають найдавнішого фундаменту під назвою Український кристалічний щит. Тому вода володіє екологічною чистотою і постійністю збалансованого мінерального складу. В процесі обробки первинна вода проходить обов’язкове очищення, але в її склад не вносяться ніякі добавки.

Артезіанська вода “Природне джерело” має широкий спектр корисних для організму людини властивостей.
Вона виводить токсини з шлунково-кишкового тракту, сприяє
нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, зменшує ризики виникнення серцево-судинних захворювань, підвищує опірність організму до інфекційних захворювань, оздоровлює і омолоджує шкірні покриви, благотворно впливає на суглоби, підвищує тонус організму,
зміцнює загальне самопочуття людини.