ТМ Авалон (Київська обл) вода

Сертифікації якості:
Да
Відкритість інформації виробництва:
Да
Да
Відкритий мінеральний склад:
Да
Да
Середній рейтинг:
5
Кількість відгуків:
2

Телефон: +38 068 8702505

Адреса: Немішаєве, вулиця Біохімічна, Немішаєве, Київська обл., 07854

Адреса на карті:

Джерело та підготовка води

Залучивши новітні розробки науковців і найсучасніші технології, ми провели дослідження понад 20 свердловин та їх місця розташування. Нам вдалося знайти свердловину, вода з якої відповідає найвибагливішим потребам споживача.

Артезіанську воду для нашої продукції ми видобуваємо з глибини 108 м сеноманського водоносного горизонту. Вік шарів гірських порід, які утворюють водоносний горизонт, сягає палеогенового геологічного періоду. Свердловина знаходиться в селищі Немішаєве, Бучанського району – екологічно чистій місцевості, поруч з курортом Ворзель.

Завдяки значній глибині та потужному пласту мінералів, води сеноманського горизонту надійно захищені від впливу негативних екологічних зовнішніх факторів. Це забезпечує воді Авалон якісну фізико-хімічну структуру та надає природного смаку артезіанських вод. Наша вода має оптимально збалансований склад і ступінь мінералізації. Ми використовуємо лише безреагентні методи підготовки, без застосування мембранної фільтрації та системи зворотного осмосу