ТМ Острозька (Рівенська обл) вода

Сертифікації якості:
Да
Відкритість інформації виробництва:
Нет
Нет
Відкритий мінеральний склад:
Да
Да
Середній рейтинг:
4.4
Кількість відгуків:
17

Телефон: +38 068 8702505

Адреса: Острог, вулиця Князів Острозьких, 36

Адреса на карті:

Освоєння Острозького родовища мінеральної лікувально-столової води (св. № 68) розпочате у 1979 р., у тому ж році вперше був проведений детальний аналіз хімічного та фізичного складу мінеральної води Одеським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології і згідно висновку-мінеральна вода свердловини № 68 за співвідношенням основних хімічних елементів була віднесена до природних, мінеральних хлоридних натрієвих лікувально-столових вод

Видобуток та промисловий розлив мінеральних вод Острозького родовища було розпочато в кінці 80-их років минулого століття в скляну пляшку ємністю 0,5 л в середньодобових об’ємах від 2,0 до 4,0 м3/добу.

В 1985 році була придбана перша лінія для промислового розливу на основі фасувально-закупорювальної машини Т1 ВДР 12В продуктивністю до 6 м3/год. В результаті освоєння нового обладнання були досягнуті обсяги промислового розливу мінеральних вод в період з 1984-1990 рр. до 20 м3/добу.

Починаючи з 1990 року і весь період часів “перебудови” у виробництві з промислового розливу мінеральної води наступив спад, видобуток з 1998-1999 рр. знову опустився до найнижчого рівня – 3,8 м/добу.

Крім загальнодержавного спаду економіки у ті роки, однією із вагомих причин значного зменшення об’ємів видобутку і споживання була застаріла технічна база підприємств.

В 1998-1999 рр. на підприємстві проходить зміна форми власності, з державної на приватно-колективну, що дало можливість залучення інвестиційних коштів власників та банківських кредитів у розвиток виробництва. Було визначено і залишено основний вид діяльності підприємства – видобуток та промисловий розлив мінеральної води Острозького родовища (св. № 68), та розпочаті роботи по модернізації розвитку підприємства.

В 1999-2000 рр. була проведена реконструкція водопідйомної установки свердловини №68

В 2000 році була придбана напівавтоматична лінія та розпочато промислове виробництво по фасуванню мінеральних вод під назвою „Острозька” в ПЕТ(Ф) тару. Попередньо були переглянута та оновлена технологічна схема промислового фасування мінеральних вод, яка дозволила на більш якісному рівні забезпечити збереження всіх хімічних елементів і природних смакових властивостей мінеральних вод Острозького родовища. Дана технологічна схема була розглянута та погоджена спеціалістами Одеського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України .

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Рейтинг
Average rating:  
 0 reviews